Світлана | 2018-12-18 19:09:16
Цукор
Доброго вечора! Я вагітна,29 тижнів. Здала аналізи і такі результати: глікогемоглобін - 10,85; цукор в крові - 5,2. В родині ніхто не хворів цукровим діабетом. Що ви можете порадити?! Дуже переживаю за це!
Ответы врачей 1
Панькив Владимир Иванович
эндокринолог
Доброго ранку!
Для уточнення діагнозу зробіть декілька аналізів крові на цукор впродовж доби (натще, через 2 год після обіду, перед сном). Якщо аналізи будуть в нормі, повторіть аналіз на глікований гемоглобін в іншій лабораторії.