Олена | 2018-12-20 12:14:18

Кандиноз

Доброго дня. Стикнулась знову з вагінальним кандинозом. Місяць назад випила флуконазол 150, симптоми пройшли, все добре й забула. Сьогодні знову повторились почала пити пробіотик екобіол. І що краще флуконазол знову чи свічку ломексин?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Мазок на мікрофлору+ призначення