Настя | 2018-12-21 21:52:03

Беременность

Вибачте пожалуста за турбування. Хочу запитати, що це в мене може бути. В мене був половий зв'язок десь години три назад, і після нього в мене не сильно але заболіло в правому боці.. А зараз не багато, але з' явилась кров И при цему всему я вагитна на 3 мис? Дкую напиред

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте если боли не прошли и выделения продолжаються необходима обязательная консультация вашего доктора гинеколога.