sergii | 2018-12-22 00:25:56

потрібен Ваш професіоналізм

лейкоцитарна реакція UR 50-60 в тяжах слизи в п/з +++ от100-до1000мікр.кл.в п/з велика к-ть UR+++ Гр(+)коки виявлено Гр(+)диплококи виявлено Гр(+) палички виявлено Гр(-) палички виявлено бактерії морф.відповідні до Enterococcus spp виявлено К-ть епітелію помірна UR + слиз значно мікрофлора гр(+-)кон; гр(+-)кон; дк; з-к (якщо правильно розібрав що написано) Enterococcus faecalis 10 в 5 степені Staphylococcus haemolyticus 10 в 2 степені ПЦР все отр. все інше не виявлено допоможіть, будь-ласка, рецептом як вилікувати до лікаря потрапити не можу, бо військовий, не відпустять ще півроку можу тільки заказати ліки щоб привезли левостад500 не допоміг є сканування цих результатів можу вислати на ємейл якщо потрібно є зуд чи печія життя немає із-за цього хворію давно

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Для призначення лікування потрібно не тільки результат аналіза, але й скарги, симптоми, сік простати .... . Заочно не лікую. Військовослужбовці лікуються в госпіталях.