Гость | 2018-12-22 09:57:24

дія препарату постинор для людини, якщо передозування ним?

Чи можна завагітніти, якщо порвався контрацептив і якщо після цього було випито дві таблетки постинору (в інструкції з препаратом було написано, що потрібно прийняти одразу дві, а в інтернеті що варто приймати по одній), чи сильно будуть вирженя побічні дії? І чи потрібно через 12 годин прийняти знову протизаплідні таблетки? Чи варто прийняти якісь інші заходи?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, препарат необходимо принимать строго по инструкции. Не стоит принимать больше препаратов с подобным действием.