Валентина | 2018-12-23 15:17:06
Пролактин
Доброго дня. Допоможіть будь ласка розібратись з аналізами та лікуванням. 32р ріст 172 вага 58-59кг. Планую вагітність. Є виділення з однієї груді 1-2 каплі. Здавала аналізи ТТГ - 4.58( норма до 4) АТТПО- 551 (<35) Пролактин - 46 ( до 25) Пролактин базальний - 5.7 (до 25) Пролактин мономерний графа пуста, Макропролактин- знаходиться в межах діагностичної норми. Призначили Лтироксин на 1 міс. Результати ТТГ - 1.19 Пролактин - 18.3( норма до 25). Підкажіть будь ласка чи зменшувати дозу Тироксину та чи приймати бромкрептин( до цього не приймала впав на Л-тироксині але виділення з груді лишились) Буду вдячна за Вашу відповідь
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня.З результатами обстеження має бути консультація в ендокринолога.
Після ендокринолога до акушер-гінеколога з метою планування вагітності.