Олена | 2018-12-24 11:47:51

Корь

Добрий день, хотіла у вас проконсультуватися. Був контакт з кіром 10 днів тому, катаральних явищ як такових не було, лише насморк і то не значний, температура максимум до 37.7°, наразі на обличчі з'явився висип , більш схожий на п'ятна. Це може бути кір?

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Так, коли Ви не хворіли на кір і не отримували щеплення...
Бондарь Александр Евгеньевич
инфекционист, гепатолог
Адрес: г. Харьков, Украина, пр. Героев Сталинграда, 160, ХНМУ и специализированного гепатологического центра
Телефон: 380-66-724-28-20
Так! Вам потрiбно звернутися до Лiкаря-iнфекцiонiста на очну консультацiю!