Наталія | 2018-12-27 08:17:10
затримка місячних
в мене під час статевого акту пішла кров (період овуляції). секс був захищений і хлопець в мене не кінчав. тепер в мене затримка місячних 3 дні, але вже 2 дні як ідуть незначні виділення коричнуватого відтінку, тест показав негативний результат. а декілька місяці тому була у гінеколога і вона сказала що в мене змішана флора. чому в мене тепер затримка, з чим це пов'язано і чи може бути то вагітність?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Можливі причини затримки місячних:
порушення ваги – ожиріння 2-3 ступеня, дефіцит ваги;
жорстка дієта;
сильні емоції, стресові ситуації;
запальні процеси у внутрішніх статевих органах;
гострі чи хронічні інфекційні захворювання.
Крім цього, організм жінки може відреагувати збоєм в менструальному циклі і на різку зміну клімату, та на тривалий прийом гормональних контрацептивів. Багатьох жінок цікавить, чи може бути збій менструації після прийому антибіотиків. Так, цілком імовірно. Будь-яке втручання в роботу організму (навіть з хорошими намірами) провокує стрес - функціональність органів і систем порушується. Прийом антибіотиків може стати причиною затримки місячних при тривалому курсі терапії в15-20 днів.Тиждень затримки за відсутності вагітності – привід для проведення повноцінного обстеження.