Оксана | 2018-12-27 19:36:45
висока температура
Доброго вечора, сину 2 роки і 2 місяці другий день температура піднімається до 39-39,5, ніяких симптомів немає таких як соплі біль у горлі. Температуру збиваємо Нурофеном, Ефералганом і свічками Анальдім, їх дія приблизно до 5 год.
Сьогодні здали аналіз крові. По аналізу
- понижені лейкоцити 4,89 (при нормі для дітей віком: 1-3 роки: 5.0-12)
- підвищені моноцити 18 (при нормі для дітей віком 1-3 роки: 2-10)
- підвищені тромбоцити за Фініо 169.9 (при нормі для дітей віком 1-16 років: 160-390) Все інше в нормі. Про що це може говорити? на що звернути увагу? Що ще обстежити?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Шевелева Анна Евгеньевна
педиатр
доброго дня, такі зміни в аналізі крові характерні для вірусної інфекції . Вам потрібно звернутись на огляд до педіатра.