Оля | 2018-12-27 21:20:36
Анальная трещина и паховый лимфоузел
Дівчина,28 років.
Майже все життя маю проблеми зі стулом,кровить іноді.Півтора року назад була у проктолога-хронічна анальна тріщина,сказали поки не потрібно оперувати її.Я наполягла на колоноскопії-долікосигма. Дієта. Але якщо я мало п'ю води і не правильно харчуюсь,знову тяжко хожу в туалет і відчуваю тріщину,кровить трішки.Питання,помітила,що часто з цим у мене запалюється паховий лімфовузел,чи є з цим зв'язок?
Раніше робила узд цього лімфовузла,він трохи збільшений але підозри не викликає.
Але я переживаю за нього,чи можливо,що все це від ат(тріщини)?
Буду дуже вдячна за відповідь!
Ответы врачей 1
Специалист
Добрий день. Як можна скоріше треба прооперувати хронічну анальну тріщину,а препарат відправити на патогістологічне дослідження. Лімфовузел в паху ,скорішь за все,прийдеться теж видалити та відправити на патогістологічне дослідження.Справа в тому,що хронічні анальні тріщини можуть ускладнюватися онкологією.