петро | 2018-12-29 10:39:29
Треба консультація
Добрий день, Підскажіть будь-ласка що мені робити в мене запухають очі таке враження що я був тиждень в (запої) ,мішки під очима вісять повіки набрякші як будто хто вдарив кулаком Дякую за будь-яку інформацію
Ответы врачей 1
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, возможно у вас проблемы с почками, обязательно необходимо обратится на осмотр и очную консультацию к доктору нефрологу.