Алина | 2018-12-31 09:32:23
Збій циклу менструального
Доброго дня. Минулого місяця була затримка місячних, гінеколог назначив колоти прогестерон, так як по аналізатора у мене його не вистачало, місячні почались. Тепер знову затримка, і молочниця, потрібно знову проколотись цим гормоном?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Потрібно звернутись на огляд, лише після цього можна вирішити питання про препарати (гормонотерапії)