Алина | 2018-12-31 09:32:23

Збій циклу менструального

Доброго дня. Минулого місяця була затримка місячних, гінеколог назначив колоти прогестерон, так як по аналізатора у мене його не вистачало, місячні почались. Тепер знову затримка, і молочниця, потрібно знову проколотись цим гормоном?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Потрібно звернутись на огляд, лише після цього можна вирішити питання про препарати (гормонотерапії)