Василь | 2018-12-31 10:06:22
Травма коліна
Вискочило коліно невперше,попередні рази при випрямленні ноги ставало на місце супроводжувалось характерним хрустом цього разу на місце не стає що робити кістки цілі
Ответы врачей 2
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Скоріш за все порваний меніск бюлокує коліно. Треба робити артроскопічну операцію. Телефонуйте 068-321-42-87, приходьте, обстежу, вирішим, що робити.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Звернутись до лікаря, для огляду. На данний момент ви можете звернутись на огляд до травматологічного пункту.