kar380989802469 | 2019-01-01 16:16:00
Зір для прав на водіння
Вибачте що знову турбую. Але Ви впевнені що можна з цим зором водити автомобіль? Навіть якщо зір в окулярах 100%, а скло при цьому в окулярах на правому оці -5 і лівому -5? А як щодо цього закону? - а) гострота зору з корекцією нижче 0,6 на кращому оці, нижче 0,2 на гіршому. Припустима корекція при короткозорості і далекозорості 8.0 Д, у тому числі контактними лінзами; астигматизмі до 3.0 Д (сума сфери і циліндра не повинна перевищувати 8.0 Д). Різниця в силі лінз двох очей не повинна перевищувати 3.0 Д;
б) відсутність зору на одному оці (гострота зору 0,1 і нижче), допускається за умови 0.8 (без корекції) на другому оці;
Мене інтересу є ще те що пише сума сфери і циліндра не повинна перевищувати 8.0 діоптрій...Це сума 8.0 взята з двох очей по 4.0 і 4.0 чи тільки одного? Тобто якщо в мене -5 на одному оці і -5 на іншому скло то це -10 сума обох. Чи я не правильно зрозумів?
Ответы врачей 2
Красуцкий Виктор Иосифович
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Зверніться до офтальмолога лікарської комісії, щодо показань або протипоказань. Ми не займаємося експертизою в даному випадку.
Дубровская Елена Александровна
офтальмолог
У вас -5,0/-5,0. Різниці між ними нема(5-5=0). Гострота зору в них 1.0/1.0. (Пункт а допускає 0.6). Тобто зір 100% з корекцією, астигматизму немає, бінокулярний зір є. Можна( якщо все так як ви пишете). Залишилось перевірити тільки кольоросприйняття. І взагалі вирішує лікар на коміссіі( пройдіть окуліста першим, щоб далі не гаяти час, якщо все не так, як ви вважаєте). Я ж вас не бачила. Для літака( якщо пілот вперше подає на ліцензію ви не годні)