Ваня | 2019-01-03 15:08:56
спрей Флікс
Доброго дня! Мені назначили спрей Флікс( гормональний , місцевої дії) та антибітики у таблетках. У мене гайморит. Фліксом уористуватись треба ранком і ввечері по одному пшику, але на протязі дня ніс закладений, чи можу я користуватись евказоліном ? (спрей Евказолін аква) .Дякую .Іван
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"отоларингология"
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Эвказолин не нужен. Можете увеличить дозу Фликса, принимать по 2 спрея в каждую ноздрю, 2 раза в сутки. Но не больше.