Надія | 2019-01-05 18:11:09

Мене цікавить чи Венлаксор шкодить майбутній дитині

Я приймала Венлаксор до тих пір поки не дізналася що вагітна, і перестала його різко приймати і мене почало дуже туш нити? Скажіть будь ласка яку щкоду приносить Венлаксор майбутній дитині??? Дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Препарат може збільшити ризик персистуючої гіпертензії легень новонароджених. При застосуванні венлафаксину матір’ю до пологів у новонародженого можливий синдром відміни препарату. Застосування венлафаксину вагітним жінкам протипоказано.