Сергей | 2019-01-05 19:13:29
Експрес тест на ВІЛ
Підкажіть будь ласка коли робиш тест на віл то він також визначає сифіліс?Зарані дякую
Ответы врачей 1
Всеукраинская Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
фтизиатр, инфекционист, специалист по ВИЧ
Доброго дня. Тест на ВІЛ визначає тільки антитіла до ВІЛ. Але існують комбіновані швидкі тести, які визначають ВІЛ, а також сифіліс. В лабораторії, де ви збираєтесь обстежуватись, можна уточнити, чи є в них такі тести.