Інесса | 2019-01-06 23:03:10

Антибіотик

У дитини 01.01.19 піднялася температура до 38,давали новірин,температура все росла,до 40,впжко збивалася,02.01,звернулися до педіатра,який. Сказав продовжувати противірусну і збивати температуру, здали кров-нормальна,сеса++ ацетон,після ,стан не покразувався,пішли знову до лікаря,назначив антибіотик флемоксин солютаб,,стан не покращився,добавився кашель сильний і температура не падає,сьогодні здали знову кров і знову норма-питання чи треба нам приймати далі антибіотик?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, вам потрібно звернутись на повторний огляд до лікаря для корекції лікування.