Вася | 2019-01-11 22:06:17
Конкор як пити
Добрий день лікар прописав знову конкор ,а там написано щоПротягом фази титрування необхідний контроль за показниками життєдіяльності (артеріальний тиск, частота серцевих скорочень) і симптомами прогресування серцевої недостатності. Симптоми можуть розвиватися з першого дня лікування.Скажіть це може прогресувати у кого сердцева недостаточність хронічна?.А у кого нема вона не буде прогресувати від 1.25 мг?
Ответы врачей 1
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте какая длительность приема препарата вам назначена? Сердечная недостаточность может возникнуть при длительном систематичном употреюблении препарата в больших дозах.