Ірина | 2019-01-14 19:32:44
Вагітність і зубна біль
Вагітність 4 тиж болить зуб мудрості пломбований.сильна пульсуюча біль віддає у вухо.після таб панадолу притупилась.що робити??????
Ответы врачей 1
Бакалова Елена Петровна
стоматолог
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Треба йти до стоматолога хірурга і видаляти. Бо перед пологами потрібно щоб усі зуби були здоровими.