Максим | 2019-01-20 17:53:18

Зуб

Добрий день. Проблема така: коли нігтем вожу по поверхні зуба або коли вдихаю повітря ротом з'являється неприємне відчуття (скоріше всього нерву). Зуб сам по собі не болить, карієсу не ньому немає, ясна здорові, можливо що це щось з емаллю, який б ви порадили препарат з наявність втора?

Ответы врачей 1

Бакалова Елена Петровна
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
У Вашому випадку  - це підвищена чутливість твердих такнин зубів. Причини можуть бути різні. Тому зверніться до стоматолога. А потім буде призначене лікування.