Перелом виростків лівої плечової кістки з незначним зміщенням
Доброго дня. Був перелом 30.12.2018 року . Була у 3 лікарів і кожен різної думки . Лікар який оглядав мене і призначив лікування поставив діагноз : Перелом виростків лівої плечової кістки з незначним зміщенням . Призначене лікування: Гіпсова іммобілізація 5-6 тижнів , рентген контроль через 5-6 днів , Альфорт по 1т при болі, Остеогенон по 1т 2 р/д до 1 міс . Після накладання гіпсу зробив повторний снімок , щоб упевнитись, що нічого не змістилось . (всі снімки дододаю до тексту). Через 5 днів я приїхала в іншу лікарню на повторний снімок , де мені сказали, що тут потрібно робити операцію. Але через 7 днів я звернулась до іншого лікаря , де за цими знімками він розповів , що операцію робити не варто . Хочеться почити вашу думку і вашу консультацію . Надсилаю снімки які є на руках.