Наталія | 2019-01-24 13:32:20

Перелом виростків лівої плечової кістки з незначним зміщенням

Доброго дня. Був перелом 30.12.2018 року . Була у 3 лікарів і кожен різної думки . Лікар який оглядав мене і призначив лікування поставив діагноз : Перелом виростків лівої плечової кістки з незначним зміщенням . Призначене лікування: Гіпсова іммобілізація 5-6 тижнів , рентген контроль через 5-6 днів , Альфорт по 1т при болі, Остеогенон по 1т 2 р/д до 1 міс . Після накладання гіпсу зробив повторний снімок , щоб упевнитись, що нічого не змістилось . (всі снімки дододаю до тексту). Через 5 днів я приїхала в іншу лікарню на повторний снімок , де мені сказали, що тут потрібно робити операцію. Але через 7 днів я звернулась до іншого лікаря , де за цими знімками він розповів , що операцію робити не варто . Хочеться почити вашу думку і вашу консультацію . Надсилаю снімки які є на руках.

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Оперция нужна, но уже (через месяц), возможно и нет, т.к. время упущено. Почему нужна операция? Т.к. есть существенное смещение, которое может мешать полному сгибанию, т.к. перелом такой срастается обычно месяца два, а два месяца для локтевого сустава в гипсе - это очень большой шанс не разработать его никогда (операция дает возмодность осторожно начать двигать с первых дней). Но уже время скорее всего упущено. Похоже, есть смысл донашивать гипс и потом упорно разрабатывать локоть. Но это лишь предположения. Окончательное решение может принять лишь врач на очной консультации, т.к. есть много нюансов, которые вы не указали.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Додан лише один знімок. Це останній ?