Наталія | 2019-01-24 15:50:31

знімок

це відразу після травми . а той знімок зроблений через 5 днів після травми , зараз не робила знімку , не відчуваю болі в році , спокійно підіймаю руку в гіпсі , тримаю чашку , відкриваю двері . Пройшло рівно 4 неділі

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
1) У свіжих (до тижня після травми) подібних випадках пацієнтам активного віку однозначно доцільно хірургічне лікування. 2) У даному випадку ( оскільки оптимальний для операції час втрачено) слід дочекатись повноцінного зрощення уламків, після якого спробувати розробити рухи в суглобі. Якщо фунція суглоба після цого задовольнить - добре, якщо ні - планувати хірургічне лікування.