Іванна | 2019-01-27 19:52:47

лікування горла

Добрий вечір! Будь ласка, прокунсультуйте мене. Моєму хлопчику 8 років. він часто кашляє, нічого не викашлює. Горло не червоне, мигдалики не збільшені. При огляді на дні глотки я побачила зернинки. Перечитала багато інформації, для себе визначила, що це хронічний фарингіт. Лікарі призначають таблеки, сиропи, полоскання. Результату нема. Як справитися із такою недугою?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сдайте бак.посев из зева на флору и чувствительность к препаратам. Возможно есть бактерия которая вызывает такие клинические проявления.