Виктория | 2019-01-28 22:34:52
Фурункул
Добрий вечiр. Пiдскажiть будь ласка у дитини 11 рокiв постiйно появляются фурункули на верхнiй частинi стегнa i на попi. В основному ми удаляли хiрургiчним шляхом. Як нам вилi куватися пiдскажiть, врачi нiяких рекомендацiй не дают. Здавали кров на стерильнiсть, результат кров стерильна, пропили вiтамiни, антибiотики. Далi не знаю о шо робить, фурункули продовжують появлятися
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"инфекционные болезни"
Боброва Ирина Анатольевна
инфекционист
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Перевірте дитину на паразити (глисти та лямблії) та на цукровий діабет (глюкоза крові).
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Добрий вечір. В 23 години задавати планове питання??! Добре, вважаю за доцільне - проаналізувати/дослідити місцевий та загальний імунітет. Вірогідно, що є проблеми. Рецидиви фурункульозу є ознакою інших проблем ("лакмусовий папірець"). За безкоштовної медичної допомогою Вам треба звернутися до поліклініки за місцем реєстрації проживання. Одужайте.