Богдан | 2019-01-29 17:56:12

Закладеність в грудях

Добрий день В серпні 2018 захворів бронхітом, ренген нічо не показав, був кашель і температура, пив антибіотик 5, днів, потім колов 3 дні, кашель пройшов, аналіз крові бу в нормі, але лікар всерівно чула бронхоспазм, потім були гарячі уколи, і 3 дні капальниці, на тому лікування закінчилось, мене відправили до лора, кажучи, що стікає по стінках в бронхи, так як всерівно тяжесть в грудях була, лор поставив діагноз гайморит, 10 днів глево 500, гайморит повність не пройшов, на тому лікування закінчилось. Температури і кашлю нема. Від того часу до сьогодні, відчуття, що мені щось мішає в грудях, в районі трахєї - щитовидки, по різному,. Зранку все нормально, весь день, я намагаюсь щось ніби відкашляти, ближче до вечора стає легше, після вживання спиртного також легче, . Припускаю, що може тут хребет якусь роль відіграє, вмене Шейермана мау, постійно болить спина, Цікавить Ваша думка.

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий день, Богдане! Вже відповідав Вам. Але враховуючи всі дані, вважаю, що переш за все потрібно виключати бронхіальну астму. Тому потрібен огляд терапевта або пульмонолога і спірографія з бнонхолітичною пробою.