Світлана | 2019-01-30 09:27:58
Епштейи-Барр
Добрий ранок! Шановний доктор,мій син (28 р.) лікує хориоритиніт ока.Після обстеження усіх лікарів задля вияснення причини, поставили діагноз-хориоритиніт невиясненої етилогії.але ми продовжуємо самостійно шукати, бо трапляються рецидиви хореоритиніта раз на рік, чи півтора.Нещодавно були у інфекціоніста,і результати аналізу показали на наявність Епштейн-Барра і нам призначили лікування -загострення хр.EBV та загострення таксоплазмозу (під питанням).У зв'язку з довготривалими лікуваннями, хочемо впевнитись , чи дійсно EBV активний. Дякую за увагу та відповідь.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"инфекционные болезни"
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго ранку, вельмишановна Світлана. Перекладаю: "Син, 28 років, багато часу (років) лікується у офтальмологів та інших лікарів. Інфекційний діагноз під питанням, бажаю, щоб Ви його підтвердили. Ніяких досліджень Вам не додаю." Все так? Відповідь: з урахуванням відсутності будь-якої інформації, нічого відповісти не можу. Звертайтеся особисто, по скайпу або приходьте планово, безкоштовно на клінічний розбір з лікарями.