Руслан | 2019-01-30 19:46:08
Небажана вагітність
Доброго дня, мене цікавить таке питання, ми займалися з дівчиною сексом в презервативі, після цього я прийняв душ і був в туалеті , ) пройшла година, ми почали дурачитися і відбулось проникнення пеніса3 рази не дуже глубоко, але без презерватива з мене виділялася змаска,яку я витер полотенцем, до дня овуляції залишалося 1 тиждень, можлива вагітність? Потім вона заболіла корем і в неї була температура аж до 39.7, а вже типер на сьогоднішній час вона здорова температура 36.6, тож можлива вагітність? Бо в інтернеті багато, що пише, то аж страшно, пише, що якщо вагітність, то температура 37.1 37, яка не спадає, але у неї нема, й ніяких признаків також нема.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте беременность в вашем случае маловероятна. Но полностью исключить нельзя. Ну если нет очевидных симптомов беременности таких как задержка менструации, тошнота, увеличение молочных желез или еще чего то. То все же беременность маловероятна.
www.likar.info/ginekologiya/article-80775-mify-i-pravda-o-zachatii-rebenka/