Вовка | 2019-01-31 15:45:43
Акнетін
Добрий день. У мене акне вже 5 років (мені 20), раніше допомагали місцеві засоби, та після переїзду в Одесу все дуже загострилось і я знайшов дерматолога. Вона сказала пройти тест на демодекс і в мене його виявили після чого я місяць користувався різними засобами (які мені прописали)і результату не було ніякого. Мій друг радив мені акнетин, і коли я прийшов на прийом то лікарка сказала попити 8мг 1 місяць і потім прийти на капельниці (які дорогі але мають длпомогти). Я так і не прийшов, а акнетін купив на 16 мг (за порадою друга якому він допоміг)і за 3 місяці я випив 3 пачки на 16 і 1 на 8. За цей час пропав блиск але висипання і далі появляються. Не знаю що робити, пити далі, бо є ще 1 упаковка тільки роаккутану чи йти на капельниці. Дуже сподіваюся що ви допоможете розібратися в цій ситуації, бо мій друг говорить що капельниці вона рекомендує щоб заробити а крім ізотретиноїна нічого не допоможе.
Ps. Ще я постійно давлю їх, після того як подавив все заживає і якийсь час норм а потім нові лізуть(
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Призначення колег не коментую. Кліщ Демодекс можна виявити майже у всіх дорослих. Акутанів не призначаю, бо вони не виліковують, а побічні дії дуже погані. Лікую комплексно, в т.ч. і як сексопатолог. Читайте тут: babushkin.ltd.ua/page2.html