Галина | 2019-02-01 22:41:03

Ознаки аутоімунного тиреоїдиту

Доброго дня! Спасибі за відповідь. http://www.likar.info/consult/402016/ Дописую наступні дані: стать: жіноча, вага: 54 кг, ріст: 156 см, вік 18 років. Розміри ЩЗ 24.11.2018: права доля – 16 см; ліва доля – 8,6 см. Розміри ЩЗ 11.01.2019: права доля – 8,5 см; ліва доля – 4,6 см. При ходьбі серцебиття зростає до 100 ударів. Сьогодні був зданий аналіз на антитіла до рецепторів тиреотропного гормону – 18,33 МО/л. Дякую заздалегідь! Скажіть будь ласка чи потрібне ще якесь додаткове лікування і як бути з активним способом життя, оскільки навіть при неактивній ходьбі зявляється задишка

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Прошу продовжувати рекомендоване лікування. Контроль через 3 місяці - ТТГ, вТ4, вітамін D, антитіла до рецептора ТТГ. Дозу тирозолу можна зменшити до 10 мг на день через 3-4 тижні і так продовжувати.