Антон | 2019-02-02 01:20:46
Допоможіть, будь ласка, з аналізом знімка
Добрий день, захворів на грип, зараз почало тиснути над очима і сильно ніс закладати. Поїхав в поліклініку, але наш ЛОР зараз поїхав на якісь курси, у мене немає можливості в місто їхати зараз. Все що змогли в поліклініці, тільки зробити знімок. Допоможіть, будь ласка, з аналізом знімка. Заздалегідь вдячний, Антон
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"отоларингология"
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Снимок хороший. Вероятнее всего просто сильный отек в носу. Капайте в нос сосудосуживающие капли.