Ірина | 2019-02-02 23:04:59

Болі в оці

Добрий день.... Мені 22 роки.. Вже декілька років страждаю від болі в лівому оці - вона тупа і ниюча, як ніби болить за очним яблуком( за повікою зверху) ., буває настільки сильною що важко сконцентруватися і виникає в будь який момент дня.. Може тривати зранку до вечора... При тому що бачу я на це око чіткіше ніж на праве. Всі лікарі ставлять діагноз астигматизм і приписують ірифрин і вітаміни для очей.. Але це не допомагає.. Років 5 мене турбує це питання.. Допоможіть будь ласка можливо потрібно ще кудись звернутись... Даю фото останніх результатів..

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Ірино! Зверніться до невропатолога і ЛОР-лікаря, так як біль, який ви описуєте, не пов'язаний з офтальмологічними проблемами.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрый день. Эта боль за глазом скорее всего не связана с ним. Это бывает или из- за различных невралгий , или проблем с шеей, или с спащмами сосудов головного мозга. Думаю, что было бы неплохо сходить к остеопату или вертебрологу или , на худой конец, к невропатологу. Конечно с описанием глазного дна от окулиста.