sasha2522 | 2019-02-04 21:45:44

Уплотненение на члене

Добрий день, мені необхідна ваша консультація. Десь місяць назад у мене під крайньою плоттю зявилося невеличке тверде новоутворення (думаю що в результаті частої мастурбації тай так сексу), розміром десь 3-4 мм. круглої форми і чіткими краями (ніби бляшка) трохі подвижне коли торкатись пальцями, не можу точно сказати чи воно на краю самої головки чи на самому члені, бо в мене фімоз 1 стадії і повністю головка не розкрита, але жодних больових відчуттів чи виділень..змін кольору шкіри..збільшень новоутворення теж не було. При ерекції теж жодних змін не помітно, так невеличкий твердий бугорок який ледь прощупується. Одного разу таке вже було...вийшло що це був смегмальний камінь, який з часом таки вийшов. Що можете порадити? На що це може бути схоже?

Ответы врачей 1

1050
Чумак Александр Анатольевич
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Мишуги, 12, МЦ "Добробут"
Телефон: 050-907-56-80
Дійсно досить схоже на смегмоліт. Лікування і профілактика - оперативне втручання (з метою попередження злоякісного процесу голівки яка травмується ним і постійно запалюється).
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.