Вікторія | 2019-02-08 23:11:28

Гепатит В

Доброго дня! Благаю допоможіть в питанні гепатиту В. Цього року в січні місяці оперували чоловіка в Шалімова та виявили гепатит В. До цього жодних операцій в житті не було , я не інфікована, скоріш за все отримав зараження в стоматологічному кабінеті . Ми вже були на консультації в лікаря. В результаті необхідне обстеження зробили( все обстеження робили через 5 днів після операції , крім печінкових проб - їх до операції). Лікар радить приймати тенофовір негайно, а ми незнаємо що робити - так як планували через пів року після операції другу вагітність.І чи взагалі вже час нам приймати даний припарат, відгуки про нього що він уже пожиттєво. Дуже прошу відгукніться на нашу біду, хочемо почути Вашу думку.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Діагностика та лікування вірусного гепатиту В // ВГВ // ХГВ, найбільш складні та дорогі серед всіх вірусних гепатитів. Це пов'язано з цілою низкою проблем, перш за все, вірус гепатиту В (єдиний з усіх вірусів гепатитів) є таким, що містить ДНК, як всі клітини нашого тіла. Крім того, необхідно зробити досить коштовне комплексне дослідження - вірус гепатиту В може викликати як печінкові так й позапечінкові патології, мають значення для вибору тактики лікування також стан організму (перш за все, імунної системи) та можлива наявність супутньої патології. Дійсно, Ваша думка є правильною - потрібно мати декілька обґрунтованих лікарських думок, а потім вже починати лікування. Потрібно також зробити обстеження Вам, вирішити питання щодо вакцинації проти гепатиту В. Можете звернутися до мене особисто. Можете планово, безкоштовно прийти на клінічний розбір з лікарями.