Светлана | 2019-02-13 20:43:18

Вагітність

Скажіть, будь ласка, з якого часу гінеколог повинен рахувати вихід у декрет, з першого дня останніх місячних чи по першому обстеженню УЗІ, яке на неділю відрізняється? Які є документи, де це прописано? Так як першу вагітність мені рахували по місячним і на всіх УЗІ вказувався вірний тижневий інтервал. А зараз інший лікар на УЗІ написала менший термін на неділю і прям конкретні дні, після чого гінеколог сказала, що буде рахувати саме по першому УЗІ, а не навіть по другому обстеженню чи по місячним.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! По останній менструації та даним УЗД.