Валентина | 2019-02-14 15:30:32

Мальчик,11лет

Доброго дня,сину 11років,вже близько тижня тримається температура 37-37.1 ,погане самопочуття,сонливість.Інших видимих симптомів не має.Проконсультуйте,будь ласка,що це може бути?Дякую.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, для того, щоб визначити, що це може бути, тобто, поставити діагноз, вам потрібно звернутись з цими скаргами на огляд до лікаря-педіатра. На жаль, без огляду лікаря зробити це неможливо.