АНЯ | 2019-02-14 19:38:26

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ

ДОБРИЙ ВЕЧІР.МОЇЙ ДИТИНІ 6 РОКІВ ЛІТОМ СПОЧАТКУ БІЛЯ ШИЇ ПОЧАВСЯ СИЛЬНИЙ СВЕРБІЖ ПОТІМ ШКІРА НА ЦЬОМУ МІСЦІ БУЛА ДУЖЕ СУХА ВИСИПУ НЕБУЛО АЛЕ СВЕРБІЖ БУВ СИЛЬНИЙ.МАЗАЛА БЕПАНТЕНОМ АЛЕ НІЧОГО НЕ ДОПОМОГЛО.НА ДАНИЙ ЧАС СВЕРБІЖ РОЗІЙШОВСЯ ПО ВСЬОМУ ТІЛУ.МАЗАЛА ПУДЕР-ПЛІН РІДКА ПУДРА ТОПІ-КРЕМ-ЕМУЛЬСІЯ.КАПЛІ РОМІНОЗ.АЛЕ НІЧОГО НЕ ДОПОМОГАЄ.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.ЯКЩО ТРЕБА МОЖУ СКИНУТИ ФОТО ШКІРИ.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
На цьому сайті консультації безоплатні, а приватні - платні. Фото можна додати до запитання - тут повинна бути така функція. Краще показати дитину лікарю, щоб той призначив комплексне лікування, а не тільки місцеве.