Руслан | 2019-02-21 14:01:18

Варикознуя болезнь вен

Доброго дня. Цікавить скільки буде коштувати операція: варикозне розширення вен нижніх кінцівок (методи). Ультразвукове дослідження: Магістральні вени прохідні. Ознак тромбозу не виявлено. Справа- По глибоких венах патологічний рефлюкс крові не визначається. По головному стовбурі великої підшкірної вени та по розширених протоках патологічний рефлюкс 4+. По малій підшкірній вені патологічний рефлюкс крові не визначається. Зліва - По глибоких венах патологічний рефлюкс крові не визначається. По головному стовбурі великої підшкірної вени та по розширених протоках патологічний рефлюкс крові 4+. Відмічається тромбоз протоки стовбура на переднє медіальній поверхні середної третини гомілки. По малій підшкірній вені патологічний рефлюкс крові не визначається.

Ответы врачей 1

 Нагалюк Юлия Владимировна
сосудистый хирург, флеболог
Адрес: Национальный военный клинический госпиталь «ГВКГ» МО Украины с 2016г. Клиника «Добробут» с 2017г.
Доброго дня! У Вашому випадку можна застосувати мініінвазивні технології (Ендовенозну лазерну абляцію з мініфлебектомією). Доцільним буде якщо Ви під‘їдете на огляд, і я Вам розповім про усі можливі варіанти. Усі додаткові запитання Ви зможете прояснити за номером 067-27-65-117. Рада буду допомогти. Будьте здорові!