Марина | 2019-02-21 21:00:28
Уреаплазмоз
Здравствуйте. Не могу понять никак. Выявили уреаплазмоз пол года назад, прописали лекарства всякие, курс целый. Знаю, уреаплазмы в организме есть и это норма, но у меня выявили в каком-то избытке. Пропила курс сколько сказали, уколы в плечо, антибиотики и т.д. Мой молодой человек сдавал анализы в Гемотесте и у него ничего не обнаружили. Вот и не ясно, как так может получиться. Оба верные, если что :)
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Імунна система у всіх різна. Трапляється так, що в одного статевого партнера імунна система довгий час справляється з уреаплазмою, що мешкає на його слизовій оболонці. Виявити її в цей момент неможливо, а людина є носієм захворювання.
Якщо у партнера імунітет ослаблений в силу якого-небудь інфекційного захворювання, травми, хірургічної операції, тоді уреаплазма, потрапивши у організм, стрімко розмножується, викликаючи цілком відчутні захворювання — уретрит у чоловіків і кольпіт в жіночому організмі.