Олександр | 2019-02-24 19:44:56

Болять коліна

Доброго здоров'я! Мені 32 роки займаюся бігом на довгі дистанції вже 3-тій рік. До того грав волейбол. Останній рік почали турбувати коліна під час важких тренувань, або довгих пробіжок відчуваю дискомфорт ніби щось стискає всередині або ниє, немає різкої болі бігти можна, але чим довше буду бігти в такому стані тим гірше буде вечером і тим довше буде відходити. Нападають ті симптоми нерегулярно, один день на тиждень, або один тиждень в місяць, як правило після змагань або важчих тренувань. Ті самі відчуття зявляються і при катанні на лижах і їзді на велосипеді, починаються десь на 20хв безперервної роботи. і чим більший каденс чи частота, тим гірше. Робив МРТ, УЗД - все добре. Всі дають добро на спорт. Пропивав курс Хондропротекторів, ніби помогло але потім знову те саме почалось. Як з ним боротися не знаю(

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Заочно нереально адеквано розібратись у подібній ситауції. Конт тел 067 408 21 27.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Телефонуйте 068-321-42-87, приходьте, треба дивитись самі суглоби. Не все видно по МРТ, а тимм паче написано в заключенні. Є ряд функціональних проблем, синдром медіопателярної складки, пателофеморальні больові синдроми і т.і....  У будь-якому разі через біль тренуватись не можна. Як тільки почало боліти, тренування одразу припиняєте, навіть якщо до запланованного обїєму лишилось трошки, та вертаєтесь до цієї вправи/бігу не менше ніж за кілька днів. Хондропротеткорі - добре, але вони впливають ЛИШЕ на хрящ (і то слабко), а на зв'язки та сухожилки не впливають. Можливо, потрібні спеціальні вправи, кінезіотейпи, наколінники, устилки, зміна характеру та режиму тренувань.... багато варіантів... треба дивитись, де і як конкретно болить + на самі МРТ знімки