Валерия Халявка | 2019-02-25 22:32:16

Спирулина

Можно ли спирулину принимать как витамины? Как принимать спирулину, нужно сдавать анализы перед приемом, где и какую покупать?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня. Якщо в вас є одне з таких захворювань як: захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрит, дисбактеріоз, виразка шлунка чи дванадцятипалої кишки; захворювання щитовидної залози; атеросклероз, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність. То вони є прямими показами для вживання цього препарату. Також Спирулину можна вживати для зміцнення імунітету, але це все після загального аналізу крові та консультації терапевта.