Юля | 2019-02-27 10:24:16
Халязіон
Доброго дня. У дитини 10 місяців халязіон верхніх і нижніх повік на двох очах. На верхній повіці прорвав. Змінили 3 лікаря. 1 приписав мазт торбадекс. 2каплі сигніцеф. 3 сказав різати. Але ще вирішили спробувати антибіотики каплі торбадекс, сигніцеф та колларгал. Нічого не допомагає. Різати не хочу
Ответы врачей 1
4765
Красуцкий Виктор Иосифович
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Халязіон - це запалення мейбомієвой залози з подальшим формуванням гнійної капсули, яка найчастіше виникає при зниженні захисних сил організму (імунітету). Тому рекомендуємо Вам звернутися на консультацію до педіатра і імунолога, а також виключити захворювання шлунково-кишкового тракту, глистяні інвазії та хронічні джерела інфекції. За результатами досліджень Вам призначать загальнозміцнювальну терапію, на тлі якої у дітей нерідко відзначають позитивну динаміку (розсмоктування халязіону).
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.