Тесленко Татьяна | 2019-02-27 13:35:50
Нестабильность месячных и эрозия шейки матки
Здравствуйте. Помогите пожалуйста, в 2017 году в ноябре я родила ребёнка в феврале 2018 года у меня начались месячные с самого первого раза они были не стабильные всегда опаздывают, у меня сейчас цикл 33,35,38 дней. Пошла к гинекологу после родов первый раз обнаружили эрозию шейки матки. Лечила свечами но не помогло. И вот было такое что у меня месячные не наступили в течении 65 дней, пошла к гинекологу она нащупала кисту отправила на узи обнаружили что не созрел фоликул в правом яичнике, назначили таблетки примолют норм пропила через 5 дней пошли критические дни, они у меня скудные тоесть на 2й день уже их мало. В чем причина? Что мне делать? Почему врач ничего не может мне назначить чтобы наладить всё. Нестабильность такая из за эрозии?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Неускладнені фолікулярні кісти невеликих розмірів (до 5 см) найчастіше перебігають безсимптомно і виявляються випадково. Але в разі значного збільшення новоутворення в розмірі жінка може помітити деякі його ознаки:
порушення ритму та режиму менструацій;
дисфункціональні маткові кровотечі, які здебільшого виникають через збільшення рівня жіночих гормонів, особливо естрогену;
скарги на дискомфорт і біль внизу живота з правого або з лівого боку у другій половині менструального циклу, під час надмірного фізичного навантаження або під час інтимної близькості.
У більшості випадків такі утворення не є небезпечними для організму жінки, оскільки вони не перероджуються у злоякісний процес і мають тенденцію до «розсмоктування.Кісти невеликих розмірів зазвичай не потребують спеціального лікування, оскільки вони мають тенденцію до регресії протягом декількох менструальних циклів. За ними необхідно Вам з лікуючим лікарем поспостерігати у динаміці.