Сергій | 2019-03-01 09:25:22
Не хочеться. Часто падає.
Хл.24р.
Часто працюю в нічні зміни. Вже більше місяця знайомий з дівчиною. Із 6 спроб всі 6 були неуспішними, а саме під час акту через пару хв.падає і вже важко розбудити. Пробували по різному. Раніше таких проблем не замічав.
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"сексология"
Фоминов Олег Эдуардович
сексолог
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Настроены на решение проблемы? Можем начать диалог, чтобы найти это решение, - см. мои контакты в анкете на сайте. Удачи!
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Невроз невдачі (якщо це підтвердиться при обстеженні) лікується у сексопатолога на прийомі. З кожним черговим фіаско хвороба посилюється.