Ірина | 2019-03-01 13:11:03
плоскоклітинна метаплазія
Доброго дня! Місяць тому у мене виявили плоскоклітинну метаплазію. Всі інші аналізи - в нормі, все добре. Моя гінеколог призначила мені лікування свічками Альфарекін та Протифлазід, а також виписала таблетки Енат 400 і Даривіт сан форте. Я всім пролікувалася, так як і назначалося. В середу (відразу після закінчення місячних) знову була у лікаря, здала аналізи. Дуже хвилююся. Чи могла метаплазія пройти, чи скорегуватися після такого лікування? Я прочитала в інтернеті дуже багато поганої негативної інформації про цю хворобу, що її неможливо вилікувати свічками і таблетками, а треба лише оперувати.Я ще не народжувала, тому дуже боюся з цього приводу. Лікарці я звісно довіряю. Але все одно дуже переживаю. Чи можливо вилікувати таким вищевказаним лікуванням? Дякую!
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!
Це дуже індивідуально.
Після результатів лікар призначить подальшу тактику ваших дій.