Оксана | 2019-03-07 01:27:12
Двосторонній гайморит (з одного боку одонтогенний). Що робити?
За результатами комп. томографії КТ - ознаки хронічного періодонтиту. Стан після терапевтичного, ендодонтичного і ортопедичного лікування зубів. Двосторонній гайморит, справа одонтогенного характеру. Лікарі вагаються, що робити в даній ситуації, одні кажуть вирвати зуб відразу, інші кажуть лікувати 3 місяці, але результати можуть бути невтішними і все одно доведеться вирвати зуб. А вже потім лікувати гайморит. Що робити? Дякую.
Ответы врачей 1
Бакалова Елена Петровна
стоматолог
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Зрозумійте правильно. Якщо вагання виникає, навіть, зараз при очному прийомі і проходженні такого комплексного обстеження, то я не могу заочно просто відповісти на це питання. Тут уже повинні Ви розібратися - краще позбутися зуба і одразу гаймориту, чи лікувати і те, і друге.