Яна | 2019-03-09 12:56:47

Фарингіт

Доброго дня !В мене не проходить фарингіт вже місяць ,не знаю чим вже лікуватись В мене взагалі постійно гнійна ангіна ,проходила вона на четвертий день спокійно ,без всяких антибіотиків Цього разу був гній на гландах та сильна біль в горлі ,що я пила обезболюючі ,і на 4 день я взяла антибіотик Флемоксин Солютаб ,пропила я його 6 днів ,полоскала горло РОЗЧИНОМ Фурациліну ,витирала люголем ,розсмоктувала льодяники стрепсілс ,септифріл ,полоскала горло розчином соди та солі ,і нічого не допомогло Я звернулась до свого терапевта ,здала аналізи ,він сказав що в мене бактеріальна інфекція і назначив мені антибіотик Цефма на 5 днів 10 таб,Лор мені назначила брискати горло Тантум Верде та ісла моос і процедуру куф 5 днів ,все пройшла пропила антибіотик стало наче лекше ,через пару днів появились багато к білих цяточок на мягкому ньобі і почало знову здавлювати горло Що вже робити я не знаю ,скільки коштів вже пішло на ці медикаменти і нічого не допомагає ,що робити що пити і взагалі один Лор каже що можна сольовим розчином полоскати інший каже що не можна В мене вже організм повністю ослаблений .Я ще пю турбіотик дисбактеріоз Я вас дуже прошу допоможіть мені вирішити цю проблему

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сдайте бак.посев из зева на флору и чувствительность к антибиотикам.