наталя | 2019-03-12 10:05:06

сказ

Добрий день! Я чистила буряк,який був надгризаний мишею і пальцем торкнулась надгризаного місця,але там було сухо і був він надгризаний мінімум більше тижня назад. На пальці в мене порізів не було.Чи становить це якусь небезпеку для мене? Скільки часу може зберігатися вірус сказу на тому буряку? Дайте відповідь,будь ласка,бо я трохи переживаю.

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Ні, Коли не було пошкоджень на шкірі. А які підстави вважати, що у тих мишей був сказ взагалі?
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Ні. Інактивація вірусів під дією променів, повітря,.. досить швидко... Я з задоволенням на 8 березня подарую Вам буряк, не поїдений мишами, ОК?!