Денис | 2019-03-17 15:16:28

Як підібрати гель для вмивання?

Доброго дня. Хочу щоб допомогли вибрати правильний гель для вмивання. Сама по собі кожа жирна, після вмивання з простим рідким милом вона зтягується і лущиться, неприємні відчуття. А через декілька годин кожа знову стає жирною. Як вибрати гель щоб підходив особисто мені і за помірною ціною?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Витираючи соплі, ви не вилікуєте нежить. Чим більше обезжирювати шкіру, тим інтенсивніше працюють сальні залози, щоб її захистити. Зрозуміли? Лікар виясняє причину жирності та дає відповідні рекомендації. (А не "гель для вмивання").