Ірина | 2019-03-27 10:11:17

запалення ясен і кістки

Доброго дня! У моєї сестри запалення ясен і кістки. В даний момент вона за кордоном. Лікар прописав приймати антибіотик Doxycyclinum TZF. Але від цього антибіотика їй дуже погано (головокружіння, рвота). Чим можна замінити даний антибіотик? Дякую!

Ответы врачей 1

Бакалова Елена Петровна
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Доброго дня. Насамперед. повинен лікар знати про те, що побічні дії від препарату, який він виписав, мають такий негативний ефект. Тому потрібно якомога жвавіше прийти до лікаря (можна по швидкій) і надати наглядні докази, щодо неможливості приймання данного препарату в цій дозі. Також, не було б лишнім пройти обстеження і здати аналіз на аллергію до знеболювальних ліків. Призначення препарату може надавати лише лікар, тому що саме він розписує потрібну дозу для полегшення симптомів і лікування зубів. Тому, краще, нехай Ваша сестра прийде до свого лікаря, розкаже проблему з цими ліками, а надалі вже буде вришено, або зменшать дозу приймання, або замінять аналогом. Зверніть увагу на дозу приймання, можливо вона перевищена і бувають випадки, коли люди не притримуються саме рекомендацій від лікаря.